Podziwiajcie mnie
Latest wildlife posts
Kilka wizyt koziołka i ślimak przed północą 🦌
16/17 września 2024 (koziołek 8.59 - 9.34.33/16.14.54 - 17.00.11/18.42.14 - 18.57.41/ślimak 23.18 - 00.10.30)
#koziołek #ssaki #sarna #LeśnyZakątek #ślimak #bezkręgowce
16/17 września 2024 (koziołek 8.59 - 9.34.33/16.14.54 - 17.00.11/18.42.14 - 18.57.41/ślimak 23.18 - 00.10.30)
#koziołek #ssaki #sarna #LeśnyZakątek #ślimak #bezkręgowce
Witam.
Taką piękność spotkałam wracając z pracy. Nie wiem czy to była lisica czy lis ale niech będzie dziewczyna. Musiała być bardzo głodna bo zapuściła się aż na mały ryneczek, żeby pogrzebać w śmieciach i znaleźć coś do zjedzenia. Myślę, że nasze spotkanie było nam przeznaczone bo tego dnia postanowiłam urwać się z pracy parę minut wcześniej żeby złapać wcześniejszy pociąg. Mialam przy sobie mały worek suchej karmy dla kota, którą uwielbiają moje gawrony. Teraz już oprócz orzeszków kocia karma na stałe zagościła w moim plecaku. Lisica w ogóle się mnie nie bała, podeszłam do niej bardzo blisko i wyciągnęłam smakołyki, od razu je wyczuła i podeszla bliżej żeby podjeść .
To było piękne spotkanie,udało mi się je uwiecznić telefonem. Teraz wracając z pracy rozglądam się za moją lisicą. Kto wie może jeszcze się spotkamy..
Na wcześniejszy pociąg oczywiście nie zdążyłam 😆
Show more
Taką piękność spotkałam wracając z pracy. Nie wiem czy to była lisica czy lis ale niech będzie dziewczyna. Musiała być bardzo głodna bo zapuściła się aż na mały ryneczek, żeby pogrzebać w śmieciach i znaleźć coś do zjedzenia. Myślę, że nasze spotkanie było nam przeznaczone bo tego dnia postanowiłam urwać się z pracy parę minut wcześniej żeby złapać wcześniejszy pociąg. Mialam przy sobie mały worek suchej karmy dla kota, którą uwielbiają moje gawrony. Teraz już oprócz orzeszków kocia karma na stałe zagościła w moim plecaku. Lisica w ogóle się mnie nie bała, podeszłam do niej bardzo blisko i wyciągnęłam smakołyki, od razu je wyczuła i podeszla bliżej żeby podjeść .
To było piękne spotkanie,udało mi się je uwiecznić telefonem. Teraz wracając z pracy rozglądam się za moją lisicą. Kto wie może jeszcze się spotkamy..
Na wcześniejszy pociąg oczywiście nie zdążyłam 😆
16 września, fragmenty z pierwszej, dzisiejszej wizyty koziołka
https://youtu.be/RLNyLONFA_U?si=3sK-rJuv-nqVV0Ba
https://youtu.be/RLNyLONFA_U?si=3sK-rJuv-nqVV0Ba
Ja tu podgladam Rokitniczke a z gory spoziera na mnie..... Sojka.
Tak cos czulam jej wzrok na sobie.
Pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieje, ze was nie zalalo. Jak czytam wiadomosci to mi sie wlos na glowie jezy.
Tak cos czulam jej wzrok na sobie.
Pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieje, ze was nie zalalo. Jak czytam wiadomosci to mi sie wlos na glowie jezy.