Następnego dnia po dudku (25 lipca) trafiłam rankiem na liska, coś tam sobie chyba do jedzenia znalazł i dosyć długo dał się sobie przyglądać, ale przestraszyli mi go przejeżdżający ścieżką rowerzyści, a szkoda ... #lis
Latest wildlife posts
Dzisiejsi Zakątkowi goście, którzy pojawiają się raz na jakiś czas. Ale zawsze są witani na wizji z radością😊
strzyżyk 7:06:03
pokrzywnica 7:06:35 / 10:10:49
pierwiosnek 9:50:13 /10:22:18
#strzyżyk #płochacz_pokrzywnica #pierwiosnek
strzyżyk 7:06:03
pokrzywnica 7:06:35 / 10:10:49
pierwiosnek 9:50:13 /10:22:18
#strzyżyk #płochacz_pokrzywnica #pierwiosnek
Mysikrólik raz i mysikróliki dwa😊 Przy tej dwójce trzeba dobrze wzrok wytężyć, bo nie dosyć, że to maleństwa, to jeszcze chowają się wśród świerkowych gałązek😅
Mysikróliki 13:50:57/13:51:01 (dwa mysikróliki)/13:51:13 /13:51:40/13:53:09 czasówki od [user=106]Iwona228[/user]
#mysikrólik
Mysikróliki 13:50:57/13:51:01 (dwa mysikróliki)/13:51:13 /13:51:40/13:53:09 czasówki od [user=106]Iwona228[/user]
#mysikrólik
pierwszy raz na wizji również dzisiaj sikora sosnówka😊. Czekaliśmy na nią, a teraz oczekiwać będziemy na czubatkę i czarnogłówkę 😉 Zapraszamy maruderki do Zakątka!
sikora sosnówka 15:01:25 / 15:01:38 (czasówka [user=2]Licja[/user])
#sikora_sosnówka
sikora sosnówka 15:01:25 / 15:01:38 (czasówka [user=2]Licja[/user])
#sikora_sosnówka
Do tej pory przylatywała tylko samiczka dzięcioła. Dzisiaj Pan dzięcioł pierwszy raz na wizji w Zakątku. Witamy!😊
dzięcioł samiec 10:43:58
#dzięcioł_duży
dzięcioł samiec 10:43:58
#dzięcioł_duży
W Japonii mamy takie powiedzenie: "Jesień to najlepszy sezon na jedzenie."
We have an expression in Japan : "Autumn is the best season for eating."
日本には「食欲の秋」という表現があります。 😃🍽️🍁
#wiewiórka #squirrel
We have an expression in Japan : "Autumn is the best season for eating."
日本には「食欲の秋」という表現があります。 😃🍽️🍁
#wiewiórka #squirrel