Latest wildlife posts
Wróble

wróble
.
wróble
na Placu Zbawiciela
zawsze
ćwierkają
beztrosko
nie znają lęku
nocy bezsennych
przed klasówką
pierwszą randką
egzaminem dojrzałości
rozmową kwalifikacyjną
decyzją na
całe życie
pierwszą ciążą
utratą dziecka
rodziców
pracy
domu
zdrowia
i umierania
w samotności
.
Autorka zdjęcia: Barbara Ogmińska
P.S. Basi dziękuję za inspirację :-), a Monice za życzliwe spojrzenie Poetki :-)
Show more

wróble
.
wróble
na Placu Zbawiciela
zawsze
ćwierkają
beztrosko
nie znają lęku
nocy bezsennych
przed klasówką
pierwszą randką
egzaminem dojrzałości
rozmową kwalifikacyjną
decyzją na
całe życie
pierwszą ciążą
utratą dziecka
rodziców
pracy
domu
zdrowia
i umierania
w samotności
.
Autorka zdjęcia: Barbara Ogmińska
P.S. Basi dziękuję za inspirację :-), a Monice za życzliwe spojrzenie Poetki :-)
A to moje krzaczory :) Piękna jest ta wielka połamana wierzba ,ona jest ogromna ! Ostatnie zdjęcie to moja trasa w krzaczory-ja stoję na wale wiślanym, skręcam w tę dróżkę w prawo, przechodzę pole, docieram do krzaczorów które widać w oddali, ale ale-ja je przechodzę, jest następne pole które muszę przejść (to właśnie to "dzikie" pole) i dopiero docieram na miejsce bliskiego spotkania trzeciego stopnia :)
Show more
#myszołów
8:28:59 do 8:52:53 myszołów w Zakątku na śniadaniu w towarzystwie innych bywalców karmnika :smiling-face-with-hearts:
8:28:59 do 8:52:53 myszołów w Zakątku na śniadaniu w towarzystwie innych bywalców karmnika :smiling-face-with-hearts:
Jak wspominałam na czacie-u mnie ostatnio jest słonecznie i wietrznie, więc grzybki bardziej wystawione na warunki atmosferyczne po prostu usychają. Na pierwszym zasuszone ucho bzowe, na następnych zasuszona płomiennica zimowa. Wielka szkoda-zobaczcie ile tej płomienicy jest !
A to znalezione gniazdko (oczywiście zostawiłam na miejscu, choć dotykałam-więc zapach pewnie zostawiłam ...) i fragment drzewa nad którym ciężko pracował dzięcioł :) Podejrzewam że gniazdko strąciła wichura-szkoda bo może by jakiś ptaszek wykorzystał ponownie :(
Tereniu-w kolejności :czarka austriacka, boczniak ostrygowaty,płomiennica zimowa .Z wczorajszej "dzikiej" wyprawy :)