11.04. Już wiem dlaczego nie mogę się doszukać sikorki ubogiej w Zakątku ;) . Poleciała z wizytą do Barlinków :face-with-tears-of-joy:
Latest wildlife posts
#szpak
Chyba raczej nie posili się w karmniku z tą wiązką sianka w dziobie... :grinning-face-with-sweat:
Chyba raczej nie posili się w karmniku z tą wiązką sianka w dziobie... :grinning-face-with-sweat:
Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu
Poniedziałek.
Mamy nadzieję, że wstaliście z dobrym nastawieniem
Fot. Aman Wilson
Poniedziałek.
Mamy nadzieję, że wstaliście z dobrym nastawieniem
Fot. Aman Wilson
Plamka mazurka
Na spacery z Fredem zwykle idziemy tam gdzie on chce. Tak było i dzisiaj. Tym razem wybrał trasę którą obydwaj lubimy.
Najwięcej widziałem szpaków. Były w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Bardzo lubię te ptaki. Choćby dlatego, że u nas w dalszym ciągu są zwiastunami wiosny, albo za ich śpiew. Chociaż słońca u nas jest mało, to ziębom nie przeszkadza w śpiewaniu. Jest pięknie.
Gdyby odbyły się wybory na ptasi symbol Obrzycka, to głosowałbym na dzierlatkę. W przeważającej części Polski wymarła, bądź bardzo rzadka, a u nas trzyma się dzielnie. Bardzo lubię chodzić tam gdzie one są. Tak jak dziś. A widzieć dwie dzierlatki, tak jak to było dziś, to była dla mnie wielka radość.
Na koniec pokazało się nam stadko szczygłów.
Na ptaki dawniej najchętniej wychodziłem do lasu i nad rzekę. Po "odkryciu" łąk i pól do lasu chodzę znacznie rzadziej.
Show more
Na spacery z Fredem zwykle idziemy tam gdzie on chce. Tak było i dzisiaj. Tym razem wybrał trasę którą obydwaj lubimy.
Najwięcej widziałem szpaków. Były w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Bardzo lubię te ptaki. Choćby dlatego, że u nas w dalszym ciągu są zwiastunami wiosny, albo za ich śpiew. Chociaż słońca u nas jest mało, to ziębom nie przeszkadza w śpiewaniu. Jest pięknie.
Gdyby odbyły się wybory na ptasi symbol Obrzycka, to głosowałbym na dzierlatkę. W przeważającej części Polski wymarła, bądź bardzo rzadka, a u nas trzyma się dzielnie. Bardzo lubię chodzić tam gdzie one są. Tak jak dziś. A widzieć dwie dzierlatki, tak jak to było dziś, to była dla mnie wielka radość.
Na koniec pokazało się nam stadko szczygłów.
Na ptaki dawniej najchętniej wychodziłem do lasu i nad rzekę. Po "odkryciu" łąk i pól do lasu chodzę znacznie rzadziej.
Poznańska para sokola powitała na Świecie dwa pisklaczki.
Właśnie trwa poranne karmienie.
Gniazdo : https://www.peregrinus.pl/pl/poznan
Właśnie trwa poranne karmienie.
Gniazdo : https://www.peregrinus.pl/pl/poznan
11.04.2022 Jedni tylko przeglądy regularne robią, chyba czekając na cieplejsze dni, a drudzy pracują nieprzerwanie bez względu na pogodę:) #modraszka #bogatka #budki
Zdaje się, że do Wolsztyna wrócił Tytan ....niestety Skierka już z innym ....życie...