Dobrze jest

Ze specjalną dedykacją dla kochanej Iwonki :-)
.
dobrze jest
.
dobrze jest
mieć
do kogo
się przytulić
w deszczu
i nie w deszczu
gdy wiatr
w oczy
i wiatr
w plecy
gdy bezwietrznie
i burza
w szklance
wody
gdy życie
nie smakuje
i gdy niebo
w gębie
bo jest
ktoś
przy kim
bezpiecznie
zawsze
i wszędzie
.
Autorka zdjęcia: Hanna Żelichowska
Show more

Ze specjalną dedykacją dla kochanej Iwonki :-)
.
dobrze jest
.
dobrze jest
mieć
do kogo
się przytulić
w deszczu
i nie w deszczu
gdy wiatr
w oczy
i wiatr
w plecy
gdy bezwietrznie
i burza
w szklance
wody
gdy życie
nie smakuje
i gdy niebo
w gębie
bo jest
ktoś
przy kim
bezpiecznie
zawsze
i wszędzie
.
Autorka zdjęcia: Hanna Żelichowska