Latest wildlife posts
#ptaki #pluszcze Praca przy gniazdku pod niebieskim mostem wre na całego, dzisiaj zastałam tam pracowitą parkę przy znoszeniu mchu, a budulca wokól mają w bród, więc nawet daleko nie muszą latać. Pan Pluszcz, właściciel tego gniazdka ma pierś z lekko brązową plamką na białym dekolcie, Pani Pluszczowa ma snieżnobiałą i jest smuklejsza 😀
Show more
#ptaki #kaczki krzyżówki Dzisiaj trafiłam na niesamowitą scenkę z kaczkami krzyżówkami. Wracałam z rynku i usłyszałam jakieś nawoływania nad rzeczką. Zaraz za głównym mostem, na kamieniu siedział kaczorek i coś kombinował, zanim się dobrze rozeznałam w sytuacji, okazało się, że na krzywym drzewku nieopodal siedziała kaczuszka i do niej chciał wylecieć, ale mu się nie udało przy niej wylądować i wrócił do wody. Nie dał za wygraną, podumał, wyszedł na brzeg i próbował sforsować drogę do wybranki drogą lądową i zaczął wspinać się po tym krzywym drzewku. Niestety i tym razem się do końca nie udało i zaraz wspólnie odlecieli szukać miejsca, gdzie indziej. Myślę, że to była próba wybadania miejsca lęgowego. Szkoda, że nie widziałam tego od samego początku. Musiało być uroczo 😍😍😍.
Show more
Klimaty Podlasia
Krystyna Mirek
Kunszt fotograficzny
Jolanta Mamrot-Birch
Piekny pejzarz
Krystyna Mirek
Kunszt fotograficzny
Jolanta Mamrot-Birch
Piekny pejzarz
Klimaty Podlasia
Agnieszka Kedzierska
Przepiękne zdjęcia 😍 zachwycający widok. Taki Monet fotografii trochę 😊
Krystyna Mirek
Cudeńko. Gratuluję sztuki fotografiki
Jolanta Mamrot-Birch
Natura najpiekniejszym malarzem
Agnieszka Kedzierska
Przepiękne zdjęcia 😍 zachwycający widok. Taki Monet fotografii trochę 😊
Krystyna Mirek
Cudeńko. Gratuluję sztuki fotografiki
Jolanta Mamrot-Birch
Natura najpiekniejszym malarzem
Klimaty Podlasia
Irena Mackiewicz
Ciężko jest żyć samotnej osobie, dobrze jak ktoś odwiedzi i porozmawia, szanujmy starszych ludzi.😘
Magdalena Maria
Mój ulubiony kredens z dawnych lat, właścicielkę tego kredensu serdecznie pozdrawiam.
Irena Mackiewicz
Ciężko jest żyć samotnej osobie, dobrze jak ktoś odwiedzi i porozmawia, szanujmy starszych ludzi.😘
Magdalena Maria
Mój ulubiony kredens z dawnych lat, właścicielkę tego kredensu serdecznie pozdrawiam.