We use cookies and similar technologies to keep Wildlife Pulse secure and working properly, and — with your consent — to remember preferences such as display theme. Essential cookies run without consent. Learn more in our Cookie Policy.
Cookie settings
Choose which cookie and storage categories you allow. Essential cookies are required for the service and cannot be disabled.
Necessary
Always on
Login session, CSRF protection, security, and remembered interface language.
Preferences
Remember display theme (light/dark) in your browser.
Analytics
Visit statistics and usage measurement (Google Analytics), only with your consent.
🌹🪻🌷Niech każdy dzień, nie tylko Dzień Mężczyzny, przynosi Wszystkim Panom sukcesy zawodowe, a także chwile radości z Bliskimi, spełnienie w realizacji pasji oraz siłę do pokonywania wszelkich trudności. Niech Wasze życie będzie pełne harmonii, miłości i spełnienia!
Arkadiusz Piotr Jędrzejewski
Kiedyś na spotkaniu z Mistrzem Wiktorem Wołkowem na którym maiłem ogromną przyjemność być padło pytanie o światło i o najlepszą porę dnia do robienia zdjęć przyrody , mistrz odpowiedział mniej więcej tak { nie cytuje dokładnie tylko to co utkwiło mi w pamięci } ŚWIATŁO TO MÓJ NAJWIĘKSZY PRZYJACIEL ,A PORA TO TAK GODZINĘ PRZED WSCHODEM I ZACHODEM SŁOŃCA , WTEDY NATURA SAM WYBIERA BARWY I SAMA OŚWIETLA , pięknie powiedziane .
( 3 fotka i komentarz do niej......Arkadiusz Piotr Jędrzejewski
Rozlewiska Narwi , rozlewiska Biebrzy , tego piękna nie pojmie nikt kto tam nie mieszka , nie mieszkał , nad rozlewiskami Narwi mieszkałem blisko 25 lat i uważam ten region jak i całe Podlasie za najbardziej malowniczy w Polsce a co najważniejsze jeszcze mało dotknięty cywilizacją , mało skażony masową turystyką i oby jak najdłużej tak zostało [ 2x to samo zdjecie]