W koncu doczekalam sie mojego Rudzia, przylatuje kilka razy dziennie i powoli przestaje sie mnie bac.
Dzisiaj rano przylecial jak przesadzalam kwiatka i uiadl na karmniku, podjadl i polecial dalej.
Mysle, ze niedlugo bardziej sie zaprzyjaznimy.
Wie, ze go podgladam z mojej sofy i zobaczcie jak na mnie kuka :D
Pozdrawiam wszystkich ciepluto bo chyba w koncu przyszla do nas wiosna.
Show more
Dzisiaj rano przylecial jak przesadzalam kwiatka i uiadl na karmniku, podjadl i polecial dalej.
Mysle, ze niedlugo bardziej sie zaprzyjaznimy.
Wie, ze go podgladam z mojej sofy i zobaczcie jak na mnie kuka :D
Pozdrawiam wszystkich ciepluto bo chyba w koncu przyszla do nas wiosna.