Może ktoś wie, co to jest? Wczoraj w innym miejscu.. myslałam, że kawałek patyka, dzisiaj na framudze okna od zew.strony.. wygląda na ćmę? W powiększeniu dopiero widzę nóżki i czułki, dł.ok 4 cm. Będę wdzięczna za odpowiedź:-)
Latest wildlife posts
Dzioborożec palawański rozmnaża się we wrocławskim ZOO, co to za ptak, który zamurowuje swoją partnerkę, tutaj można przeczytać https://zielona.interia.pl/przyroda/zwierzeta/news-ten-ptak-zamurowuje-partnerke-fenomen-na-skale-swiatowa-w-pol,nId,7623933
https://zielona.interia.pl/przyroda/zwierzeta/news-ten-ptak-zamurowuje-partnerke-fenomen-na-skale-swiatowa-w-pol,nId,7623933
Show more
https://zielona.interia.pl/przyroda/zwierzeta/news-ten-ptak-zamurowuje-partnerke-fenomen-na-skale-swiatowa-w-pol,nId,7623933
Ewa Rozycka
Patrzę i od razu czuję smak i chłód rozchodzący się po wypiciu wody studziennej...Ale to już wspomienia 🌿🤔🌿
JaceKowalewicz PL
Babcia czuje ujęcie obiektywu ............, ciężko było namówić ? na fotkę
Patrzę i od razu czuję smak i chłód rozchodzący się po wypiciu wody studziennej...Ale to już wspomienia 🌿🤔🌿
JaceKowalewicz PL
Babcia czuje ujęcie obiektywu ............, ciężko było namówić ? na fotkę
Mariola Rudakowska
Od tyłu,jakbym Dziadka widziała.Identyczna postawa...
Jolanta Mamrot-Birch
Miałam taka studnie z korbelką
Od tyłu,jakbym Dziadka widziała.Identyczna postawa...
Jolanta Mamrot-Birch
Miałam taka studnie z korbelką