A co my tu dzisiaj na kolację mamy ?????
Latest wildlife posts
JAN BRZECHWA, S. MARSZAKA "HARCERZOM"

Gdyby tak z sześćdziesiąt lat
Spadło z mojej głowy,
Byłby ze mnie harcerz - chwat,
Druh wasz - zastępowy.
.
Głos mam niezły, dobry słuch,
To tak, jak wy sami,
Toteż śpiewałbym za dwóch
Razem z harcerzami.
.
Kurz bym zmiatał z wami wraz
Z drzwi, ze ścian i z pował
I posadzki szkolnych klas
Dzielnie froterował.
.
Z harcerzami zwiedzałbym
Każdy kąt ciekawy,
Z harcerzami bym jak w dym
Chodził na zabawy.
.
Co dzień czytałbym im coś
Z książki lub z kurierka,
A gdy mieliby już dość,
Grałbym z nimi w berka.
.
Dobry przykład brałbym z was
W pracy mej codziennej,
Wiersz napisałbym nie raz
Do gazetki ściennej.
.
A gdy wiosny pierwszy wiew
Głosi powrót ptaków,
Każdy z nas by pośród drzew
Sklecił schron dla szpaków.
.
Ale chociaż byłbym rad
Zmienić kolej losów,
Trudno zrzucić tyle lat,
Zmyć siwiznę z włosów.
.
Jeszcze żyje we mnie duch
Poetyckiej mowy,
Choć nie jestem zuch ni druh,
Ani zastępowy.
Show more

Gdyby tak z sześćdziesiąt lat
Spadło z mojej głowy,
Byłby ze mnie harcerz - chwat,
Druh wasz - zastępowy.
.
Głos mam niezły, dobry słuch,
To tak, jak wy sami,
Toteż śpiewałbym za dwóch
Razem z harcerzami.
.
Kurz bym zmiatał z wami wraz
Z drzwi, ze ścian i z pował
I posadzki szkolnych klas
Dzielnie froterował.
.
Z harcerzami zwiedzałbym
Każdy kąt ciekawy,
Z harcerzami bym jak w dym
Chodził na zabawy.
.
Co dzień czytałbym im coś
Z książki lub z kurierka,
A gdy mieliby już dość,
Grałbym z nimi w berka.
.
Dobry przykład brałbym z was
W pracy mej codziennej,
Wiersz napisałbym nie raz
Do gazetki ściennej.
.
A gdy wiosny pierwszy wiew
Głosi powrót ptaków,
Każdy z nas by pośród drzew
Sklecił schron dla szpaków.
.
Ale chociaż byłbym rad
Zmienić kolej losów,
Trudno zrzucić tyle lat,
Zmyć siwiznę z włosów.
.
Jeszcze żyje we mnie duch
Poetyckiej mowy,
Choć nie jestem zuch ni druh,
Ani zastępowy.
Dialog dwóch sójek. Filmik Krzysztof_Trybula
https://www.youtube.com/clip/UgkxM_Vj8GccH8bfPrLLzT1JpSvs2KnMG17X
https://www.youtube.com/clip/UgkxM_Vj8GccH8bfPrLLzT1JpSvs2KnMG17X
https://www.youtube.com/clip/UgkxM_Vj8GccH8bfPrLLzT1JpSvs2KnMG17X
https://www.youtube.com/clip/UgkxM_Vj8GccH8bfPrLLzT1JpSvs2KnMG17X
CIASTO ZYGZAK

Ciasto zygzak wygląda na bardzo pracochłonne, tymczasem to
naprawdę łatwy w przygotowaniu deser.
Jest bardzo smaczne, warstwa kremu jest aksamitna, czekoladowa polewa
gładka, a chrupiące kawałki herbatników naprawdę robią robotę.
I nie trzeba go piec, a wygląda niezwykle efektownie.
Znakomite do popołudniowej kawy, dla miłych gości i na prezent.
Bo zygzak to ciasto na każda okazję.
.
SKŁADNIKI :
3 jajka
250 g masła
5 łyżek skondensowanego mleka
1 szklanka kakao
1 duże opakowane (350 g) herbatników
.
KREM BUDYNIOWY :
2 szklanki mleka
2 budynie śmietankowe bez cukru
3 łyżki cukru 200 g masła
.
POLEWA :
1 tabliczka gorzkiej czekolady
1 małe opakowanie śmietany 36%
50 g masła
.
PRZYGOTOWANIE :
.
1. Jajka utrzeć z masłem, kakao i mlekiem skondensowanym.
Najlepiej zrobić to na parze, aby wysoka temperatura
wyeliminowała z jajek szkodliwe mikroorganizmy.
Aby ubić jajka na parze należy ustawić naczynie z jajkami
na garnku z wrzątkiem, ale tak, aby nie sięgało dnem wody.
Postawić na niewielkim gazie i ubijać jajka mikserem,
gdy się napowietrza dodać kakao i skondensowane mleko.
.
2. Ubijać do momentu, aż masa nabierze gumowatej konsystencji,
po czym zdjąć ją z ognia, dodać połamane na mniejsze kawałki herbatniki
i wymieszać, aby krem pokrył dokładnie wszystkie ciasteczka.
.
3. Niedużą blaszkę wyłożyć papierem do pieczenia
i przełożyć do niej ciasteczkową masę,
wyrównać wierzch i odstawić do lodówki, aby tężała.
.
4. Ugotować budyń śmietankowy i odstawić, żeby przestygł.
Masło utrzeć z cukrem, aż będzie puszyste,
nie przestając miksować dodawać po trochu wystudzony budyń.
.
5. Krem budyniowy wyłożyć na stężałą masę herbatnikową
i ponownie wstawić ciasto do lodówki.
.
6. Składniki polewy wymieszać w naczyniu i wstawić do mikrofalówki na 30 sekund,
wyjąć, wymieszać i czynność powtórzyć jeszcze 2 razy.
.
7. Następnie przestudzić nieco masę mieszając i wylać na ciasto,
wstawić do lodówki do całkowitego stężenia - najlepiej na 2 godziny..
.
Przepis ze strony : https://beszamel.se.pl/przepisy/inne-ciasta/ciasto-zygzak-genialny-patent-na-efektowne-ciasto-bez-pieczenia-re-oTpx-6896-ETtq.html
Show more

Ciasto zygzak wygląda na bardzo pracochłonne, tymczasem to
naprawdę łatwy w przygotowaniu deser.
Jest bardzo smaczne, warstwa kremu jest aksamitna, czekoladowa polewa
gładka, a chrupiące kawałki herbatników naprawdę robią robotę.
I nie trzeba go piec, a wygląda niezwykle efektownie.
Znakomite do popołudniowej kawy, dla miłych gości i na prezent.
Bo zygzak to ciasto na każda okazję.
.
SKŁADNIKI :
3 jajka
250 g masła
5 łyżek skondensowanego mleka
1 szklanka kakao
1 duże opakowane (350 g) herbatników
.
KREM BUDYNIOWY :
2 szklanki mleka
2 budynie śmietankowe bez cukru
3 łyżki cukru 200 g masła
.
POLEWA :
1 tabliczka gorzkiej czekolady
1 małe opakowanie śmietany 36%
50 g masła
.
PRZYGOTOWANIE :
.
1. Jajka utrzeć z masłem, kakao i mlekiem skondensowanym.
Najlepiej zrobić to na parze, aby wysoka temperatura
wyeliminowała z jajek szkodliwe mikroorganizmy.
Aby ubić jajka na parze należy ustawić naczynie z jajkami
na garnku z wrzątkiem, ale tak, aby nie sięgało dnem wody.
Postawić na niewielkim gazie i ubijać jajka mikserem,
gdy się napowietrza dodać kakao i skondensowane mleko.
.
2. Ubijać do momentu, aż masa nabierze gumowatej konsystencji,
po czym zdjąć ją z ognia, dodać połamane na mniejsze kawałki herbatniki
i wymieszać, aby krem pokrył dokładnie wszystkie ciasteczka.
.
3. Niedużą blaszkę wyłożyć papierem do pieczenia
i przełożyć do niej ciasteczkową masę,
wyrównać wierzch i odstawić do lodówki, aby tężała.
.
4. Ugotować budyń śmietankowy i odstawić, żeby przestygł.
Masło utrzeć z cukrem, aż będzie puszyste,
nie przestając miksować dodawać po trochu wystudzony budyń.
.
5. Krem budyniowy wyłożyć na stężałą masę herbatnikową
i ponownie wstawić ciasto do lodówki.
.
6. Składniki polewy wymieszać w naczyniu i wstawić do mikrofalówki na 30 sekund,
wyjąć, wymieszać i czynność powtórzyć jeszcze 2 razy.
.
7. Następnie przestudzić nieco masę mieszając i wylać na ciasto,
wstawić do lodówki do całkowitego stężenia - najlepiej na 2 godziny..
.
Przepis ze strony : https://beszamel.se.pl/przepisy/inne-ciasta/ciasto-zygzak-genialny-patent-na-efektowne-ciasto-bez-pieczenia-re-oTpx-6896-ETtq.html